הבית > חֲדָשׁוֹת > תוכן

מחק את הבעיה, השאר את האיכות

Oct 20, 2020

בשל היתרונות של תקופת בנייה קצרה וזיהום ושרשרת תעשייתית בוגרת, תחנת הכוח הפוטו וולטאית הייתה הבחירה הראשונה לפיתוח אנרגיה מתחדשת במדינות רבות. כיצרנית של מהפך ובקר סולארי, וונג'ו שיאה אלקטריק בע"מ סבורה כי בניגוד לאנרגיה המסורתית הבוגרת, התעשייה הפוטו וולטאית טרם נגעה ב" תקרת חדשנות".

图片1


במבט קדימה, 2020 תהיה קרוב לסוף, והתעשייה הפוטו-וולטאית ואפילו הביקוש לאנרגיה העולמית עומדים בפני גורמים לא בטוחים רבים, כמו המגמה הפופולרית של" covid-19" ;, זמן הבקרה והשליטה של ​​Covid- 19, צורת ומהירות ההתאוששות הכלכלית לאחר הפופולריות של covid-19 נמוגה. על פי הנתונים בשנת 2020, הביקוש העולמי לאנרגיה נמצא בירידה. למרות שהמגיפה יכולה להשפיע רבות על מערכת האנרגיה, היא גם מספקת הזדמנות טובה לתעשיית האנרגיה להאיץ לדרך חזקה וקיימת יותר.

בשוק התעשייה הפוטו וולטאית, רמת איכות המוצר אינה אחידה. איך Fangpusun בולט מהתחרות? האיכות היא קריטית. המוצרים שלנו כפופים לבדיקות אמינות קפדניות לטווח הארוך ולבדיקות התאמה סביבתית.

צריך להיות" טמפרטורה" במוצר: יש לנו בקר מטען סולארי מתאים לתרחישים שונים. בקר המטען הסולארי פועל במהירות, מטפל בתקלות בצורה מקצועית יותר, בעל ביצועי בטיחות אמינים יותר ויעילות גבוהה יותר. כמובן, fangpusun, שיש לו עשר שנים' ניסיון באנרגיה סולארית, התחדש לחידוש שדרוג המהפך. לדוגמא, המגבר החדש בסגנון XtenderXTM GG; מהפך גל סינוס בטכנולוגיית XTHpower של הסדרה החדשה יכול לממש פונקציות מורכבות יותר ויותר, חיי שירות ארוכים וכמות גדולה של מידע. זה יכול לממש את מצב פעולת המהפך, כוח פלט, סוג תקלות, עיצוב מודול הספק מלא, בטוח ואמין.

图片2

החדשנות בתעשייה הפוטו וולטאית מעולם לא נעצרה: החדשנות שלה תמשיך להפחית את עלות אנרגיית השמש ולהגדיל את קצב חדירתה.