הבית > חֲדָשׁוֹת > תוכן

קרן אור בפוטו וולטאיקה|Covid-19

Oct 16, 2020

המילה" covid-19" אינו זר לנו. מהשנה שעברה ועד השנה הוא הוצג על ידי ארגון הבריאות העולמי ברמה הגבוהה ביותר של" מצבי חירום לבריאות הציבור הדורשים" במנגנון תגובת החירום של מחלות זיהומיות. ל- Covid-19 יש השפעה ישירה על כל תחומי החיים, Fangpusun סבור כי ההשפעה הישירה של" Covid-19" על התעשייה הפוטו-וולטאית היא קטנה, אך התעשייה הפוטו-וולטאית מאירה אלומת אור ב-" covid-19" ;.

图片6

אנרגיה סולארית היא העבודה האינטנסיבית ביותר, בעלות נמוכה ופשוטה לפרוס טכנולוגיה מתחדשת, שיכולה למלא תפקיד חשוב מבחינה זו." קח את הטבע והשתמש בו לטבע" ;. האדם והטבע מתקיימים זה בזה בהרמוניה, וזה המקרה גם בתעשייה הפוטו וולטאית.

לאחרונה המנהל הכללי והמהנדס הטכני של פאנגפוסון נסע לטיאנג'ין. לאחר שהגענו לטיאנג'ין, הכנסנו את מהפך גל הסינוס הטהור XTM של סדרת המוצרים שלנו לניסוי הבדיקה במעבדה הרפואית בשיאנג-שינג-טונג. הטיפול הרפואי מקפיד מאוד על צריכת חשמל וזקוק להבטחת אספקת חשמל יציבה. במבחן זה, מהפך גלי הסינוס הטהור של טכנולוגיית הכוח XTM של Xtenderseries הוא הרחבת PCR זנית מספקת אספקת חשמל ללא הפרעה 24 שעות ביממה. ספק כוח UPS הוא פונקציה עיקרית של מהפך סולארי XTM של Xtenderseries של fangpusun&# 39. ספק כוח UPS מספק הגנת חשמל יציבה, בטוחה ואמינה עבור ציוד רפואי מדויק או בדיקה רפואית. מוצר זה הוא גם המבחן של" covid-19" ;. Fangpusun תרם לתעשייה הפוטו וולטאית ולחברה.

图片7

ללא חשש ממצב מגיפה, יש אור, יש תקווה. יחד עם זאת, עם ביצועי המוצרים החזקים והביקוש לממירים בבניינים וסצנות שונות, fangpusun מוכרת היטב בבית ובחו"ל עם יתרונות המוצר שלה, ומספקת פתרונות אנרגיה מקצועיים יותר לכל תחומי החיים.